Forum redakcyjne - "Strefa Żużla"

FORUM REDAKCYJNE


#1 2012-03-31 22:52:51

 M_Bugiel

Administrator

1092150
Zarejestrowany: 2012-03-18
Posty: 3
Punktów :   

Marzec 2012

Witam serdecznie

Przed chwilą zakończyło się spotkanie redakcyjne.
Choć nasz serwis istnieje zaledwie od tygodnia to wszystkie statystyki są obiecujące.

Podsumowanie - Marzec:
Odwiedził nas: 5,484 ludzi(przypomnijmy, że strona działa dokładnie 6 dni!)
Najwięcej użytków online: 64
Fani na Facebooku: 260
Miejsce w google: 131(14 z 45 stron) - pod hasłem Żużel
Najpopularniejsze wiadomości:
"Niesamowity Hancock, Hampel na podium - relacja z Grand Prix Nowej Zelandii" - 869 czytań
"Żużlowcy na start! - zapowiedź Grand Prix Nowej Zelandii" - 575 czytań
"Przed sezonem: Unia Tarnów" - 281 czytań.
1 wywiad z informacji własnej
Partnerzy strony: Speedway-Photography.pl i Mecze24.pl
W skład redakcji wchodzi na dzień dzisiejszy 9 osób.


Można zauważyć, że jak na taki krótki okres istnienia czarnysport.com.pl w sieci statystyki są naprawdę imponujące.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż strona z dnia na dzień wzrasta w rankingu google, a jeszcze przed tygodniem nie figurowaliśmy w ich statystykach. Warto zauważyć, że nasz wspólny wysiłek został doceniony przez rzecznika prasowego TŻ Start Gniezno, który wysłał na e-maila redakcji inf. prasową.

W najbliższym czasie celem numer jeden jest obsadzenie wszystkich miast żużlowych w Polsce. Ponadto chcemy, żeby jak najwięcej informacji w Strefie Żużla było ze źródła własnego, bowiem naszym zamiarem jest przecież dołączyć do czołówki żużlowych mediów. Od pierwszej kolejki albo i szybciej ruszamy także z galerią zdjęć - każde wasze foto będą mile widziane W znacznym stopniu wprowadzenie tego działu ułatwi nam Speedway-Photography.pl.

Nad naszym serwisem ciągle czuwają graficy, dzięki czemu staramy się ulepszyć wygląd portalu. Czekamy także na wasze pomysły na rozwój strony i możliwości współpracy z lokalnymi serwisami. Na dzień dzisiejszy, poza nawiązaniem współpracy m.in. z fotografem i Mecze24.pl ciągle prowadzimy rozmowy z innymi serwisami i zawodnikami na temat patronatów medialnych. Na razie jednak nie chcę zapeszać.

Oby tak dalej,
Pozdrawiam - Marek


MOTOCYKLE - MÓJ WYBÓR - MOJA PASJA - MOJE ŻYCIE

Offline

 

#2 2012-03-31 23:35:58

R_Grygierek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Marzec 2012

Dzień dobry,

Na samym początku chciałbym podziękować wszystkim, którzy razem z nami walczą o rozwój strony. Dziękuję Danielowi i Markowi za codzienny wkład w życie Strefy Żużla. W szczególności też dziękuję Bartoszowi Frączkowi, który dostarczył nam kilka bardzo ciekawych materiałów. Nie mogę zapomnieć też o pracy korespondentów z innych klubów, którzy dostarczali nam ciekawe newsy ze świata żużla. Na słowa uznania zasługuje też Łukasz, nasz nowy grafik.

Kolejnym punktem, który poruszę są finanse. Już poczyniliśmy pierwsze inwestycje, a planowane są kolejne. Nawiązaliśmy już współpracę z różnymi firmami - m.in. pozycjonowaniem strony w wyszukiwarkach internetowych. Wynegocjowaliśmy już też m.in. fotorelacje z meczu Polska - Reszta Świata i GP w Lesznie i innych wydarzeń.

Jak dobrze wszyscy wiemy strona jeszcze nie przynosi żadnych zysków. Mimo tego, cały czas pamiętam o Was moi drodzy i śledzę Wasze poczynania. Na razie każdy korespondent wniósł coś nowego w życie serwisu. W związku z tym mam dla was niespodziankę. W najbliższym miesiącu każdy z was otrzyma drobny upominek/gadżet związany z naszą działalnością.

Liczę także na wasze propozycje, pomysły i sugestie na temat rozwoju strony, oraz dalszą współpracę.

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.

Offline

 

#3 2012-04-01 13:15:18

D_Grygierek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Marzec 2012

Czołem, na początek powiem jasno - oby tak dalej!

Proszę teraz o jeszcze większe zaangażowanie poszczególnych korespondentów, ponieważ za tydzień w poniedziałek ruszają rozgrywki ligowe, a więc najpóźniej w sobotę muszą być na stronie umieszczone zapowiedź do wszystkich meczy. Każda pomoc w obrobieniu innego meczu, niż obowiązkowy - mile widziana

Offline

 

#4 2012-04-01 13:33:45

P_Taflinski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Marzec 2012

Ładnie. Oby tak dalej.

Offline

 

#5 2012-04-01 14:13:18

Ł_Wroński

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Marzec 2012

Strona się rozwija bardzo szybko. Niedługo mam nadzieję ,że zobaczymy nowy "design" strony.
.

Offline

 

#6 2012-04-01 19:13:04

B_Frączek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Marzec 2012

Dziękuję za osobiste podziękowania ( jak by co to jestem Bartłomiej a nie Bartosz, ale to drobny szczegół ). Cieszę się że moj artykuł jest w pierwszej trójce najlepiej czytanych. Postaram się kiedyś wyśrubować jeszcze lepszy wynik

Offline

 

#7 2012-04-01 20:21:58

D_Grygierek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Marzec 2012

Przepraszamy za pomyłkę z imieniem Nie chcę nic mówić, ale dzisiaj śrubujemy rekord strony! Znakomita praca Tarnowa, Torunia i Grudziądza w dniu dzisiejszy daje efekty. 2000 ludzi w jeden dzień?!

Idzie, idzie.. STREFA ŻUŻLA!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.young.pun.pl www.pes10league.pun.pl www.creepylegend.pun.pl www.olbifgroup.pun.pl www.pes6.pun.pl