Forum redakcyjne - "Strefa Żużla"

FORUM REDAKCYJNE


#1 2012-03-18 13:26:42

D_Grygierek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 22
Punktów :   

OFICJALNY START !

Nadeszła wielka chwila - startujemy.

1. Na razie my jako redakcja będziemy wrzucali newsy - w każdym Waszym newsie będzie pole "Autor: XYZ". Co już można zaobserwować na stronie. Do momentu wgrania na strone nowego CMS-a, który będzie poruszony już w najbliższym tygodniu. Newsy podrzucajcie tu w dziale materiały na strone b±dĽ też na maila redakcji.

2. Już Wasze przed sezonem poza Krosnem (Kuba nic mi nie dosłał jeszcze) - wskoczyły. Zapoznajcie się z nimi.

3. Od każdego artykuł potrzebuje reklamy. Np. Przed sezonem: ROW Rybnik musi być reklamowany na forum kibiców ROW-u, na różnych portalach żużla i rybnickiego sportu. Każdy zna lokalne strony i reklamuje swój artykuł, zobaczymy jak Wasza praca przełoży się na wejscia - serwis monitoruje google analitics. W niedzielę około 20:00 niech każdy wysle mi linka gdzie zareklamował swoj± pracę. Możecie reklamować je tez na facebooku, nk itp.

4. T.Gollob i J.Hampel przed GP. Każdy może gdzies zareklamować. To powinno zainteresować cał± Polskę!

5. Polubcie nasz serwis na fejsie i polecajcie go wszystkim swoim znajomym. Nakręcajcie to. Jak macie dobrych znajomych co lubi± speedway to też powiedzcie im, żeby nas polecili jak mog±. http://www.facebook.com/StrefaZuzla

6. Mimo tego, że pozycjonowanie trwa musimy tak jak wyżej sugerowałem dbać o wejscia i staty. Jutro zostanie kupiona przez bossa też dodatkowa kampania na fejsie.

Pozdrawiam, naczelny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bulgariateam.pun.pl www.haxballonline.pun.pl www.counter-strike16.pun.pl www.naruciakzadzi.pun.pl www.czikitamenager2011.pun.pl